Hilterapi


Hilterapia Aryla savamann en iyi yoludur

2003 ylnda HLT terapi’ye hem teknolojik bir yenilik hem terapatik bir metot olduu için ABD’de patent verilmitir. Bu yüzden Hilterapia resmen dünya çapnda benzersiz bir terapi olarak tannmtr. Türkiyede parmakla saylacak kadar az olan bu tedavi ekli kliniimizde baarl bir ekilde uygulanmaktadr.

Patentli HILT teknolojisinin benzersiz özellikleri dier tedavi yöntemlerinden çok daha fazla avantaj sunuyor.

Hilterapi ile güvenli bir ekilde tepki vermeyen dokular canlandrma ve dier terapi yöntemlerinin yetersiz kald patolojileri baarl bir ekilde tedavi etmek mümkündür

Hilterapi ile fotokimyasal, fototermik ve fotomekanik lazer uygulamalarn ayn anda gerçekletirmek mümkündür

Hilterapi ile ilk uygulamada arnn hafifletilmesi, daha az seans ile fonksiyonlarn hzl bir ekilde eski haline döndürülmesi ve tedavinin ksa sürede tamamlanmas mümkündür.

Ksa sürede uzun vadeli biyo uyarc, iltihap sökücü ve ar kesici etki salyor.

. akut ve kronik spor yaralanmalar

• Ayak Bölgesi Arlar

• Ayak ve El Bilei Arlar

• Ezilme, Çarpma Arlar

• Diz Arlar

• Dirsek Arlar

• Eklem iltihab

• Bel Arlar

• Boyun Arlar


Hilterapia ile Yeniden hayata döneceksiniz

FDA (Amerikan Gda ve ilaç Dairesi) onayl Hilterapia’nin yararlar bilimsel olarak kantlanm ve salk organlar tarafndan tasdik edilmitir.
Yüksek younluklu lazer tedavisinde (Hilterapia) amaç Arnn geçici olarak giderilmesi deil. Hastann kalc ve kesin tedavisinin yaplmasdr

Spor


Hangi Sporu yaparsanz yapn tendon iltihabnn,epikondilitin,travmalarn ve burkulmalarn her an karnza çkabileceini ve bu rahatszlklardan sonra olabildiince hzl eski halinize geri dönmeniz gerektiini biliyorsunuz.
Bu yüzden Hilterapia ilk seanstan itibaren olumlu sonuç vermeye balar. Bir çok spor dallar ile uraan profesyonellerin  Hilterapia ye güvenmelerinin en önemli nedenleride budur.Çok ksa sürede arsz büyük ölçüde hafifler ve yeniden eski performansnza kavuursunuz.

Ar Patolojileri
Kas-iskelet yapsndaki aada sralan her türlü ar üzerinde etkili sonuçlar salayan Hilterapia ihtiyaçlar olan pozitif enerjiyi veriyor.
Antalji, Antiflojistik ve Trofik, Bel ars,Boyun ars, Ezilme ,Insersiyon, Bursit,Eklem iltihab
Fiziksel Terapi ve Rehabilitasyon
Hilterapia ile Fiziksel formda olmak, kemik krlmas  veya cerrahi müdahalelerden sonra tekrar eski ilevsellii kazanmak, sorunsuz ve düzenli bir ekilde aktivitalerine devam etmek ve hepsindende önemlisi yüksek bir yaam kalitesi elde etmek için en etkili çözüm yoludur. Rehabilitasyon ve arnn ortadan kaldrlmas sürecinde çok hzldr.
En yaygn ar patolojilerinde , ksa sürede uzun vadeli etki yapar.